More than ideas

Agencja reklamowa Fractal działa na kilku europejskich

rynkach i nakierunkowana jest na projektowanie

oraz produkcję wszelkiego rodzaju materiałów

marketingowych i merchandisingowych,

w szczególności dla Klientów korporacyjnych

z branży kosmetycznej.

O nas
Fractal logo
Fractal logo

Agencja reklamowa Fractal działa na kilku europejskich rynkach i nakierunkowana jest na projektowanie oraz produkcję wszelkiego rodzaju materiałów marketingowych i merchandisingowych, w szczególności dla Klientów korporacyjnych z branży kosmetycznej.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę, a posiadanie zespołu wykwalifikowanych projektantów graficznych i przestrzennych, studia fotograficznego, działu aranżacji wnętrz oraz wysoko rozwiniętego działu produkcyjnego pozwala nam na zapewnianie najkrótszego możliwego czasu realizacji zleceń, a także kontrolę jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego.

 

Świadomi Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, każdego dnia stajemy przed nowymi wyzwaniami, mając na uwadze interesy społeczne i ochronę środowiska, a także relacje z różnymi grupami Interesariuszy.

 

Wysoka jakość produktów, elastyczność zespołu i profesjonalne doradztwo – to czynniki, które nasi Klienci cenią w nas najbardziej.

Zakres usług

KREACJA

KREACJA

PRODUKCJA

PRODUKCJA

SERWIS

SERWIS

Klienci
CSR

Agencja reklamowa Fractal to przede wszystkim Ludzie. Ludzie, którzy pomimo obranego celu potrafią zatrzymać się i dostrzec problemy dzisiejszego Świata. Nie są obojętni na to co dzieje się wokół nich i biorą czynny udział w działaniach społecznych, szczególnie tych lokalnych.

Fractal to miejsce pełne osób zaangażowanych w relacje międzyludzkie, dbanie o środowisko oraz prowadzenie biznesu w świadomy i odpowiedzialny sposób.

 

Od 2018 roku pracujemy w standardzie SA8000. Nasza polityka dostępna jest tutaj. Funkcjonowanie w standardzie SA8000 pomaga nam w transparentnych działaniach oraz ciągłym samodoskonaleniu, co jest cenione przez naszych Interesariuszy.

Dokładamy wszelkich starań, aby agencja reklamowa Fractal była postrzegana jako miejsce odpowiedzialne społecznie, lojalne wobec Pracowników, Klientów, Dostawców i Interesariuszy oraz wyróżniała się wysoką kulturą biznesową.

 

Nasze aktualne działania społeczne

› Zaangażowanie w rewitalizację lokalnych, zabytkowych budynków – renowacja dworku, którego historia rozpoczęła się w XIX wieku oraz działania w Urzędzie Miasta Bydgoszczy dotyczące renowacji innych zabytkowych budynków znajdujących się w okolicy.

› Wspieranie lokalnego rozwoju zawodowego poprzez poszukiwania w szczególności  lokalnych specjalistów.

› Opracowanie i ekspozycja na osiedlu Jachcice tablicy informacyjnej, objaśniającej historię tego zakątka Bydgoszczy.

› Eko-ogródek? Tak! Fractal umożliwia pracownikom specjalne miejsce na zielonym terenie siedziby na ich własny eko-ogródek, gdzie mogą sadzić ulubione eko-uprawy.

› Sponsorowanie serii koncertów „Bydgoscy muzycy w hołdzie …” organizowanego w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Kariera
TWOJA SZANSA

Ciągle poszerzając horyzonty, regularnie poszukujemy nowych członków naszego zespołu.

Sprawdź się i dołącz do nas!

Dołącz swoje CV
* Akceptujemy następujące typy plików: *doc, *docx, *pdf
* Proszę umieścić następującą klauzulę w swoim CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez FRACTAL Sp. z o.o. Sp. k. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.