More than ideas

Agencja reklamowa Fractal działa na kilku europejskich

rynkach i ukierunkowana jest na projektowanie

oraz produkcję wszelkiego rodzaju materiałów

marketingowych i merchandisingowych,

w szczególności dla Klientów korporacyjnych

z branży kosmetycznej.

O nas
Fractal logo
Fractal logo

Agencja reklamowa Fractal działa na kilku europejskich rynkach i ukierunkowana jest na projektowanie oraz produkcję wszelkiego rodzaju materiałów marketingowych i merchandisingowych, w szczególności dla Klientów korporacyjnych z branży kosmetycznej.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę, a posiadanie zespołu wykwalifikowanych projektantów graficznych i przestrzennych, studia fotograficznego, działu aranżacji wnętrz oraz wysoko rozwiniętego działu produkcyjnego pozwala nam na zapewnianie najkrótszego możliwego czasu realizacji zleceń, a także kontrolę jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego.

 

Świadomi Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, każdego dnia stajemy przed nowymi wyzwaniami, mając na uwadze interesy społeczne i ochronę środowiska, a także relacje z różnymi grupami Interesariuszy, co potwierdza certyfikacja w standardzie odpowiedzialności społecznej SA8000:2014.

 

Wysoka jakość produktów, elastyczność zespołu i profesjonalne doradztwo – to czynniki, które nasi Klienci cenią w nas najbardziej.

Zakres usług

KREACJA

KREACJA

PRODUKCJA

PRODUKCJA

SERWIS

SERWIS

Klienci
Odpowiedzialność społeczna

Agencja reklamowa Fractal to przede wszystkim Ludzie. Ludzie, którzy pomimo obranego celu potrafią zatrzymać się i dostrzec problemy dzisiejszego świata. Nie są obojętni na to co dzieje się wokół nich i biorą czynny udział w działaniach społecznych, szczególnie tych lokalnych.

Fractal to miejsce pełne osób zaangażowanych w relacje międzyludzkie, dbanie o środowisko oraz prowadzenie biznesu w świadomy i odpowiedzialny sposób.

 

Od 2018 roku pracujemy w standardzie SA8000 i posiadamy certyfikat odpowiedzialności społecznej SA8000:2014. Nasza polityka dostępna jest tutaj. Funkcjonowanie w standardzie SA8000 pomaga nam w transparentnych działaniach oraz ciągłym samodoskonaleniu, co jest cenione przez naszych Interesariuszy.

Chętnie podejmujemy działania, które zmierzają do doskonalenia. Każdą osobę, która zauważy niezgodność, możliwość doskonalenia lub chcącą podzielić się swoimi spostrzeżeniami prosimy o kontakt wysyłając wiadomość na adres sa8000@fractal.pl. Każdy zgłoszony wniosek jest jest poufny, bezstronny i przeciwdziała odwetowi.

Dokładamy wszelkich starań, aby agencja reklamowa Fractal była postrzegana jako miejsce odpowiedzialne społecznie, lojalne wobec Pracowników, Klientów, Dostawców i Interesariuszy oraz wyróżniała się wysoką kulturą biznesową.

 

Nasze aktualne działania społeczne

› Zaangażowanie w rewitalizację lokalnych, zabytkowych budynków – renowacja dworku, którego historia rozpoczęła się w XIX wieku oraz działania w Urzędzie Miasta Bydgoszczy dotyczące renowacji innych zabytkowych budynków znajdujących się w okolicy.

› Wspieranie lokalnego rozwoju zawodowego poprzez poszukiwania w szczególności  lokalnych specjalistów.

› Opracowanie i ekspozycja tablicy informacyjnej na osiedlu Jachcice, objaśniającej historię tego zakątka Bydgoszczy.

› Eko-ogródek? Tak! Umożliwiamy pracownikom specjalne miejsce na zielonym terenie siedziby na ich własny eko-ogródek, gdzie mogą sadzić ulubione eko-uprawy.

› Sponsorowanie serii koncertów „Bydgoscy muzycy w hołdzie …” organizowanego w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Kariera
TWOJA SZANSA

Ciągle poszerzając horyzonty, regularnie poszukujemy nowych członków naszego zespołu.

Sprawdź się i dołącz do nas!

Dołącz swoje CV
* Akceptujemy następujące typy plików: *doc, *docx, *pdf